Predaj tel: Telefón +421 249 280 220 Servis tel: Telefón +421 249 280 225

Toyota Business Plus - program pre firemných zákazníkov

Toyota má prostredníctvom programu Toyota Business Plus množstvo atraktívnych ponúk aj pre klientov s menším či väčším vozovým parkom, a to vrátane úžitkových vozidiel. Špeciálne podmienky máme pripravené pre:

Nezáleží na tom, aký veľký vozový park máte alebo koľko vozidiel kupujete. Poskytnuté obchodné podmienky nie sú viazané okamžitým odberom celého množstva vozidiel. Poradíme vám, ako si zaistiť vysokú rentabilitu prostriedkov vložených do nákupu vozidiel a ako dosiahnuť nízke prevádzkové náklady po celý čas ich používania. Zvážte pri zakladaní alebo rozširovaní svojej firemnej flotily investíciu do vozidiel značky Toyota.Toyota Business Plus náklady

Prevádzkové náklady

Na celkových nákladoch vlastníctva vozového parku sa podieľa mnoho faktorov. Okrem obstarávacej ceny vozidla sú to náklady na pohonné látky, servis, poistenie a takisto náklady spojené so stratou hodnoty vozidla.

Viac o prevádzkových nákladoch »

Toyota Business Plus financovanie

Financovanie

Prostredníctvom spoločnosti Toyota Financial Services vám ponúkame viacero spôsobov financovania zakúpeného vozidla, aby ste si vždy mohli vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vášmu rozpočtu.

Viac o financovaní »

Toyota Business Plus technológie

Technológie

Toyota je bezpečnou investíciou, ktorá presahuje súčasnosť. Najnovšie technológie a inovácie zabezpečujú, že tieto vozidlá sú spoľahlivé za všetkých prevádzkových podmienok.

Viac o technológiách »

Toyota Business Plus hybrid

Zoznámte sa s hybridmi

Toyota je svetovým priekopníkom a lídrom v oblasti hybridnej technológie. Od roku 1997 sa na celom svete predalo už viac ako 10 miliónov hybridných vozidiel Toyota.

Viac o hybridoch »

Služby spojené s vozovým parkom Toyota sú na najvyššej úrovni. Vždy môžete počítať s podporou z našej strany. Postaráme sa o všetky formality, takže sa môžete naplno sústrediť na svoje podnikanie. Neváhajte sa na náš tím obrátiť s akoukoľvek požiadavkou!


Toyota Fleet Vladimír Batelka

Mgr. Vladimír Batelka
Fleet specialist
tel.: +421 905 758 879
vladimir.batelka@autogrand.sk


Katarína Šimončič Juristová
Fleet specialist
tel.: +421 902 636 636
katarina.simoncicova@autogrand.sk