Predaj tel: Telefón +421 249 280 220 Servis tel: Telefón +421 249 280 225

Nová Toyota Yaris

Nová Toyota Yaris

Nový Yaris, ktorého predpredaj už je zahájený a ktorý príde do salónov v septembri, je spojením dvadsiatich rokov inovácií, štýlového dizajnu a popredných svetových technológií.

Rezervujte si čas v piatok 25.9. alebo v sobotu 26.9. a spoznajte ho osobne v našom salóne v rámci Toyota dní.

Nová generácia modelu Yaris je vybavená pokročilou hybridnou pohonnou sústavou bez nutnosti nabíjania, ktorá ponúka vynikajúcu spotrebu paliva a podmanivý výkon. Na výber sú aj zážihové pohonné jednotky, ktoré sú klasickou kombináciou kvality a spoľahlivosti značky Toyota v spojení s príjemným zážitkom z jazdy. Štvrtá generácia hybridnej pohonnej sústavy využíva špičkovú technológiu lítium-iónových akumulátorov, ktorá vám dodá čistý výkon a zaistí plynulú jazdu. Úplne nová podvozková platforma TNGA prináša vyššiu tuhosť karosérie a nižšie ťažisko a zaisťuje tak svižné športové ovládanie.

Nová generácia modelu Yaris má nižšie umiestnený prístrojový panel a volant, ktorý má o niečo menší priemer. V interiéri budete mať nielen viac priestoru, ale aj lepší výhľad. Samozrejmosťou je, že môžete využívať možnosti pripojenia smartfónov prostredníctvom systémov Apple CarPlay™ a Android Auto™. Navigačný systém navyše obsahuje displej pre mapy v 3D zobrazení a zahŕňa aj bezdrôtové aktualizácie.

Nový Yaris je skonštruovaný tak, aby bol najbezpečnejším Yarisom v celej histórii. Medzi jeho bezpečnostné funkcie patrí predkolízny bezpečnostný systém s detekciou chodcov za všetkých svetelných podmienok a s detekciou cyklistov cez deň, asistent rozpoznávania dopravných značiek, inteligentný adaptívny tempomat a asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu. K dispozícii je aj novovyvinutá technológia upozornenia na hroziacu zrážku na križovatke, ktorá dokáže zachytiť prítomnosť chodcov a vozidiel v dráhe vášho vozidla, keď vchádzate do križovatky.

Váš Yaris môžete mať v deviatich rôznych farbách alebo v piatich farebných kombináciách. Vybrať si môžete zo štyroch motorizácií, piatich stupňov výbavy a dvoch dodatočných paketov výbav dostupných pre verziu Comfort. Podrobnosti o farbách a výbavách nájdete v cenníku.


Cenník Yaris 2020 (PDF) Katalóg Yaris 2020 (PDF)Konfigurátor


Stiahnite si z Google Play / App Store aplikáciu New Yaris Augmented Reality a obzrite si svôj vysnívaný Yaris na mieste, ktoré si sami vyberiete - aj na svojej príjazdovej ceste či vo svojej obývačke.