Predaj tel: Telefón +421 249 280 220 Servis tel: Telefón +421 249 280 225

Nová Corolla Cross

Nová Corolla Cross

Prvé vozidlo už máme v našom showroome, ďalšie očakávame čoskoro. Rezervujte si to vaše na našej podstránke skladových vozidiel!

VOZIDLÁ ČOSKORO SKLADOM

Úplne nová Toyota Corolla Cross patrí do modelového radu SUV a rozširuje tým paletu karosárskych variantov Toyoty Corolla. Nové SUV prináša priestrannosť, mimoriadnu praktickosť a robustný dizajn. Corolla Cross meria na dĺžku 4 460 mm, je 1 825 mm široká, 1 620 mm vysoká a používa rázvor 2 640 mm.

Nová Corolla Cross, prvý globálny model Toyoty, ktorý je vybavený novou hybridnou technológiou 5. generácie, ponúka vyšší krútiaci moment, väčšie zapojenie elektriny, ešte hospodárnejší chod a väčšiu radosť z jazdy. Nový 2,0-litrový hybridný motor prináša neprekonateľnú kombináciu výkonu a nízkych emisií CO2.

Okrem množstva moderných technológií prichádza nová Corolla Cross s modernizovaným ovládacím rozhraním. Súčasťou prístrojovej dosky je úplne nový digitálny prístrojový štít s veľkosťou 12,3 palca s podporou najrôznejších konfigurácií, ako aj 10,5-palcový centrálny displej multimediálnej sústavy. Najnovší multimediálny systém podporuje bezdrôtové pripojenie cez Apple CarPlay, resp. káblové pripojenie prostredníctvom technológie Android Auto. Jeho súčasťou je aj balík služieb Toyota Smart Connect.

Nová Corolla Cross je v neposlednom rade vybavená systémom T-Mate, ktorý kombinuje najnovší bezpečnostný balík Toyota Safety Sense s ďalšími aktívnymi asistenčnými systémami riadenia a parkovania s cieľom nielen uľahčiť riadenie a zvýšiť jeho bezpečnosť, ale tiež ochrániť celú posádku vozidla a ostatných účastníkov cestnej premávky v najrôznejších situáciách.

COROLLA CROSS - ČÍTAJTE VIACCenník COROLLA CROSS