Predaj tel: Telefón +421 249 280 402 Servis tel: Telefón +421 249 280 401

Nová Mazda MX-30

Nová Mazda MX-30

Urobte dojem a staňte sa priekopníkom – s prvým plne elektrickým vozidlom značky Mazda.

Úplne nová Mazda MX-30 vás naplní pocitom spojenia s vozidlom, Jinba Ittai. Napríklad špeciálne vyvinutá technológia e-GVC Plus sa postará o precízne a citlivé reakcie na pohyby volantu. Presne vyladené rozloženie hmotnosti (takmer 50/50) je zárukou stability a predvídateľného správania sa na ceste. Ku skvelému zážitku z jazdy prispieva aj architektúra vozidla e-Skyactiv.

Počas jazdy si môžete vychutnať pocit bezpečia vďaka najmodernejším technológiám, ako napríklad systému prevencie nárazu v mestskej premávke (SCBS), systému na stráženie jazdných pruhov (LKA) a systému výstrahy pred vjazdom do križovatky.

Atraktívne umiestnená stredová konzola a kvalitné materiály sú zárukou vysokej estetickej úrovne, praktickosti a dlhej životnosti. Inteligentné využitie špeciálnych recyklovaných materiálov zas svedčí o dôraze na ekologickosť. Na batériu v úplne novej Mazde MX-30 sa vzťahuje 8-ročná záruka (160.000 km). 

Čo sa týka nabíjania, v ponuke je kábel režimu Mode 2 (na nabíjanie z bežnej zásuvky) a režimu Mode 3 (na nabíjanie pomocou nástennej nabíjačky). K nabíjaniu môžete používať striedavý aj jednosmerný prúd, čo uľahčuje nabíjanie v domácnosti a urýchľuje dobíjanie na cestách. Pri použití nabíjačky na jednosmerný prúd (50 kW) môžete svoju Mazdu MX-30 nabiť na 80 % už v priebehu 30 až 40 minút. Ak použijete nástennú nabíjačku na striedavý prúd (22 kW), MX-30 sa doplna nabije za 4,5 hodiny. Okrem toho môžete vozidlo nabíjať aj z bežnej elektrickej zásuvky. Ak však chcete ušetriť čas a používať najbezpečnejší spôsob nabíjania, nechajte si domov namontovať nástennú nabíjačku.

Cena novej Mazdy MX-30 začína od 33 990 €.


Cenník Mazda MX-30 (PDF) Konfigurátor Mazda MX-30 Brožúra Mazda MX-30 (PDF)