Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 
Záruka

Toyota zabezpečuje svoje produkty nielen slovami    

Chceme, aby vlastníctvo Toyoty bolo osobitným zážitkom. Teraz si tento cieľ spojte s povesťou týkajúcou sa spoľahlivosti a dôvery v naše výrobky a ľahko pochopíte, prečo ponúkame vôbec najlepšiu záruku.

Táto jedinečná záruka zahŕňa: trojročnú záruku na mechanické časti (alebo 100 000 km, podľa toho, čo nastane skôr), ktorá Vás chráni pred akoukoľvek mechanickou poruchou spôsobenou výrobným alebo montážnym nedostatkom. V záruke je zahrnutá aj cena za odtiahnutie vozidla do najbližšieho servisu Toyoty v prípade mechanickej poruchy.

 

Trojročnú záruku na kvalitu laku a povrchovú koróziu (neobmedzený počet kilometrov) chrániacu proti nedostatkom v náteri a proti povrchovej korózii, ku ktorým môže dôjsť v dôsledku výrobného alebo montážneho nedostatku.

 

Až dvanásťročnú záruku na neprehrdzavenie karosérie (neobmedzený počet kilometrov) ochraňujúcu proti prehrdzaveniu kovovej časti karosérie v dôsledku výrobného alebo montážneho nedostatku. Táto záruka podlieha určitým výnimkám (špecifikovaným v záručnej brožúre dodávanej s každým novým vozidlom) a je prenosná na ďalších majiteľov.

Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK