Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 
Express Service


Vychutnajte si kompletný servis Toyoty na počkanie

Keď privážate vaše vozidlo na pravidelnú údržbu, nechcete samozrejme poľaviť nič z vysokého štandardu kvality, ktorý od Toyoty oprávnene očakávate. Chcete, aby vášmu vozidlu venovali pozornosť tí najlepší odborníci a chcete to bez akýchkoľvek problémov a starostí. Preto sme vyvinuli Toyota Expres servis, ktorý vám ponúkne taký druh servisu, aký najlepšie zodpovedá vášmu životnému štýlu.

Toyota Expres servis nezaberie viac než šesťdesiat minút. Dohodnete si s nami vyhovujúci dátum a čas stretnutia, priveziete k nám vaše vozidlo a maximálne za šesťdesiat minút s ním opäť odídete*. Táto služba dopĺňa našu obvyklú servisnú ponuku, takže teraz si môžete skutočne vybrať to, čo vám najviac vyhovuje.

Až bude nabudúce vaše vozidlo na rade s pravidelnou údržbou, vyskúšajte Toyota Expres servis. Jediné, čo tým môžete stratiť, sú starosti.

Zdvojená starostlivosť - ale nie zdvojené náklady

Keď si zvolíte Toyota Expres servis, vaše vozidlo dostane starostlivosť od dvoch kvalifikovaných mechanikov pracujúcich v starostlivo naplánovanom a synchronizovanom tandeme. Servisná doba sa skrátila na polovicu, ale nebude vás to stáť viac ako štandardný servis. Oceníte rýchlosť a efektivitu, ale nemusíte za ne platiť nič navyše - a vaše vozidlo si odveziete v takom stave, že vám bude bez problémov slúžiť mnoho rokov.

Celý postup bol navrhnutý tak, aby bol v každom štádiu maximálne jednoduchý a efektívny - od okamihu kontroly vášho vozidla až po vystavenie faktúry a vybavenie dokumentov. A zatiaľ čo budete čakať, môžete si napríklad vychutnať kávu alebo prečítať noviny... V skutočnosti však môžete stráviť čas ako budete chcieť, a to s neustálym vedomím, že už za hodinu budete späť na ceste. Taký je náš sľub.

Technológia vo vašich službách

Kľúčom k úspechu Toyota Expres servisu je súprava špeciálneho servisného vybavenia, ktoré umožňuje optimálne využitie prideleného času. Zmyslom je maximálne urýchliť rutinné práce. Našimi mechanikmi dokonale nacvičené najefektívnejšie pracovné postupy spojené s využitím najmodernejšej technológie pomohli výrazne znížiť servisné časy. Zároveň vám však stále zaručujeme tú najvyššiu kvalitu obvyklú u Toyoty.

Praktickosť a pohodlie za výhodnú cenu

Toyota Expres servis je rýchly a ľahký spôsob, ako udržať vaše vozidlo v tej najlepšej forme. Pretože je to servis na počkanie, nezostanete bez svojho vozidla ani deň a nemusíte riešiť zapožičanie, vyzdvihnutie a ďalšie starosti s náhradným vozidlom. Pohodlne sa u nás posadíte, odpočiniete si a napriek tomu, že bude vášmu vozidlu venovaná tá najlepšia pozornosť, nemusíte za to platiť žiadne poplatky navyše.
Iba hodinu od seba, ale po zvyšok času už spolu

Pravidelná údržba vozidla nemusí znamenať vôbec žiadne starosti.

Vďaka Toyota Expres servisu je to v skutočnosti teraz jednoduchšie a pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým.

Ako doplnok k tradičnej ponuke odvozu a pristavenia servisovaného vozidla alebo zapožičania náhradného vozidla, Toyota Expres servis umožňuje teraz aj tým s veľmi hektickým životným štýlom vychutnať si servis svojho vozidla v pohodlí a bez stresu. Takže prečo nabudúce neskúsiť Toyota Expres servis a neporovnať rozdiely?

Objednajte si službu Toyota Exprss Servis v Toyota AUTOGRAND a.s.

* ponuka platí pre modelový rad Toyota Aygo, Yaris, Auris, Corolla, Corolla Verso, Avensis

Objednávka do servisu

znakov do konca.
Druh opravyServisná prehliadka
Realizácia STK:

znakov do konca.
Rezervácia náhradného vozidla:
UPOZORNENIE: Termín platí až po potvrdení technikom

znakov do konca.
Chcete dostávať náš newsletter?
Spracovanie osobných údajov:
antiSpam [nový kód]
Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK