Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 

Peľové filtre Toyota

Čerstvý vánok do vášho vozidla


Dva druhy peľových filtrov pre optimálnu kvalitu vzduchu
Pre väčšinu modelov Toyota sú k dispozícii dva druhy peľových filtrov, takže máte možnosť voľby.

Štandardný filter
Štandardný peľový filter je vyrobený z vysoko kvalitnej netkanej textílie, ktorá zachytáva hlavné nečistoty obsiahnuté vo vzduchu vrátane prachu, sadzí, olova, sulfátov a častíc výfukových splodín. Účinnosť filtra je taká vysoká, že zachytí aj prachové častice s veľkosťou len niekoľkých desatín mikrónu a zaistí bezpečnejšie a príjemnejšie prostredie vo vnútri vozidla.
Cena od 18 € (Cena vrátane DPH, platnosť od 1. 12. 2010. Zmena cien vyhradená.)

Aktívny uhlíkový filter

Zdokonalená verzia peľového filtra je vyrobená z vysoko kvalitnej netkanej textílie doplnenej vrstvou aktívneho uhlíka. Textilná časť pracuje rovnako ako v štandardnom filtri, ale vďaka aktívnej uhlíkovej vrstve zachytí zo vzduchu o 25 % viac nečistôt. Aktívne uhlie navyše absorbuje časť výfukových plynov, ktoré často spôsobujú podráždenie nosovej sliznice, značne redukuje škodlivé látky a pachy vo vnútri vozidla a zaisťuje tak dezodoračnú funkciu.
Jednotná cena pre všetky modely 38,50 €  (Cena vrátane DPH, platnosť od 1. 12. 2010. Zmena cien vyhradená.)

Tajomstvo čistejšieho vzduchu
Počas jazdy majú peľové filtre rozhodujúcu rolu pri udržiavaní čistého, sviežeho a príjemne dýchateľného vzduchu vo vašom vozidle. Koniec koncov vonkajší vzduch obsahuje mnoho dráždivých látok a nečistôt vrátane výfukových splodín, prachu, peľov a ďalších častíc, ktoré môžu byť nielen nepríjemné, ale v skutočnosti aj škodlivé. Pri prúdení vzduchu do vozidla sú vzduchom unášané aj nečistoty, až kým ich nezadržia peľové a prachové filtre Toyota. To znamená, že vy a vaši spolucestujúci môžete voľne dýchať s pokojným vedomím, že vzduch sa počas jazdy aktívne čistí a rovnako sa udržiava aj optimálna funkcia ventilačného a klimatizačného systému za každých poveternostných podmienok.

Prečo je nutné pravidelne vymieňať peľové filtre Toyota?

Peľové filtre Toyota postupne strácajú účinnosť, lebo ich zanášajú nečistoty, ktoré by sa inak dostávali do interiéru vozidla. Preto by sa peľové a prachové filtre mali vymieňať v pravidelných intervaloch, v závislosti od počtu najazdených kilometrov a od prostredia, v ktorom sa automobil prevádzkuje. Zanedbanie výmeny zaneseného peľového filtra zapríčiňuje zníženú kvalitu vzduchu vo vnútri vozidla. Môže to viesť aj k poklesu účinnosti klimatizácie a v dôsledku toho k strate komfortu za teplého počasia alebo k zhoršenému výhľadu cez zahmlené okná z dôvodu kondenzácie za chladného počasia.

Rýchla a správna výmena

Autorizovaný servis Toyota vám poskytne vysokú úroveň služieb a odbornosti, ktorú od spoločnosti Toyota očakávate. A keďže personál servisu pozná všetky modely Toyota, sú to tí správni ľudia na výmenu peľového filtra vo vašom vozidle. Výmenu vykonajú rýchlo a precízne a vy budete mať istotu kvalitnej služby s plnou zárukou Toyota.

Zdravý vzduch za dostupnú cenu

Výmena peľového filtra Toyota nestojí mnoho. Dokonca aj aktívny peľový filter s dodatočnou dezodoračnou funkciou (pozri informácie na ďalšej strane) je cenovo prijateľnou voľbou, ktorá určite stojí za úvahu. Myslite na výhody čistého vzduchu vo vozidle pre vaše zdravie a na excelentné služby, akých sa vám dostane v autorizovanom servise. Samozrejme, pri zachovaní pohodlia vás aj vašej rodiny.

Zistite, či peľový filter vo vašom vozidle treba vymeniť

Ak cítite pachy a vzduch vo vnútri vášho vozidla už nie je v lete taký svieži, ako by mal byť, alebo zahmlenie čelného skla zhoršuje výhľad z vozidla v zime, je pravdepodobné, že filter treba vymeniť. Váš autorizovaný servis vám vždy poradí, kedy je najlepší čas na výmenu peľového filtra. Obráťte sa na váš autorizovaný servis a zaistite si, že počas jazdy budete mať vo vnúri vášho vozidla vždy ten najsviežejší vzduch.

Pre viac informácií o peľových filtroch pre Vaše vozidlo kontaktujte Váš autorizovaný servis Toyota AUTOGRAND.
Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK