Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 


MANŽETY KĹBOVÝCH HRIADEĽOV TOYOTA OPTIFIT

- výmena len za ½ hodiny
- dokonale lícujú a perfektne fungujú vďaka ich navrhnutiu špeciálne pre konkrétny model Toyota a podľa pôvodných špecifikácií vozidla
- funkčná manžeta prispieva k tichému chodu kĺbového hriadeľa


Súpravy manžiet kĺbových hriadeľov Toyota Optifit poskytujú najefektívnejší a najčistejší spôsob výmeny starých a/alebo poškodených gumových manžiet hriadeľov kolies. Pre majiteľov vozidiel sú prínosom pre ich rýchlo vykonanú a cenovo atraktívnu výmenu.


Znížené náklady zákazníka
Možnosť rýchlej výmeny manžety kĺbového hriadeľa znamená, že náklady na prácu môžu byť významne zredukované. Tým sa táto oprava stáva pre zákazníka lacnejšia.


Výmena na počkanie
Manžety kĺbových hriadeľov Optifit majú zipsový spoj pero - drážka, ktorý umožňuje ich rýchlu montáž bez nutnosti demontovať koleso a kĺbový hriadeľ. Výmena jednej manžety Optifit trvá cca 30 minút a tento úkon sa tak zaraďuje medzi servisné úkony, ktoré môžu byť vykonané na počkanie.


Zvýšenie bezpečnosti
Zipsový spoj (pero/drážka) použitý u manžiet kĺbových hriadeľov Optifit je bezpečnejšie riešenie než je použitie spoja na báze lepidla, ktorý je často aplikovaný u neoriginálnych výrobkov. Manžeta kĺbových hriadeľov Optifit drží bezpečne aj v extrémnych klimatických podmienkach. Poškodená manžeta môže zapríčiniť vniknutie nečistôt do kĺbového hriadeľa a skrátiť tak jej životnosť. Navyše môže prísť k zaneseniu mazacieho tuku na brzdové kotúče a brzdové platničky a tým k nebezpečnému predĺženiu brzdnej dráhy vozidla.


Súprava manžety kĺbového hriadeľa Toyota Optifit obsahuje:
1 ks manžety
lubrikant pre ľahké uzavretie zipsového spoja
malá a veľká spona
mazací tuk, inštalačný návod a ochranný štít pred nečistotami


Pre viac informácií o ekonomickom rade produktov Toyota Optifit kontaktujte servisné oddelenie Toyota AUTOGRAND.


Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK