Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 


ORIGINÁLNE AUTOBATÉRIE TOYOTA

- vysoká kapacita a štartovací prúd
- dlhá životnosť, vysoká spoľahlivosť
- 100% bezúdržbovosť
- istota správneho výberu vďaka „ušitiu na mieru" pre každý konkrétny model Toyota
- záruka 3 roky bez obmedzenia počtu najazdených km (platí pre batérie Toyota Optifit)


Prečo je kvalitná autobatéria tak dôležitá?
Súčasné automobily sú vybavované stále sa zvyšujúcim počtom elektrických zariadení a príslušenstva, ktoré vyžaduje napájanie elektrickou energiou, i keď motor nie je v chode. V zimnom období je akumulátor vystavený veľkému zaťaženiu, vodiči používajú súčasne viac elektrických zariadení, svetlomety, vykurovanie, vyhrievanie skiel, sedadiel atď. V lete je to naopak ventilačná sústava spotrebujúca veľké množstvo elektrickej energie. A to je to, čo vám poskytnú výkonné a spoľahlivé autobatérie Toyota.


Vyrobené priamo pre váš model Toyoty
Kúpou originálnej autobatérie Toyota získate istotu, že daná autobatéria bola navrhnutá a hodí sa práve pre Vaše vozidlo. Nielen svojimi rozmermi, ale aj elektrotechnickými vlastnosťami. Okrem kapacity udávanej v Ah informujúcej o „objeme" elektrickej energie, ktorú batéria do seba pojme, je zásadná aj hodnota štartovací prúd (A). Táto informuje o množstve prúdu, ktorý je batéria zo seba schopná uvoľniť v okamžiku štartovania motora. Táto hodnota je predovšetkým dôležitá pri dieselových motoroch.


Bezúdržbová a ekologická prevádzka
Autobatérie Toyota sú 100% bezúdržbové. Nevyžadujú doplňovanie elektrolytu ani destilovanou vodou. Technológia bez plniacich uzáverov minimalizuje riziko úniku elektrolytu a odparovania, čím zabraňuje poškodzovaniu životného prostredia.


Technicky vyspelé autobatérie pre technicky vyspelý svet
Kladné i záporné vnútorné mriežky akumulátora s prímesou vápnika poskytujú podstatne lepší dlhodobejší výkon a kapacitu než je obvyklé pri bežných akumulátoroch. Naštartovanie aj po dlhej dobe nečinnosti je preto zaručené.


Úplná spoľahlivosť celý rok
Akumulátory Toyota sú konštruované tak, aby sa vyrovnali s požiadavkami, ktoré sú na ne kladené za akýchkoľvek podmienok v priebehu celého roka, či už v teplých oblastiach južnej Európy, ako aj v mrazivých podmienkach škandinávskej zimy.


Pre viac informácií o ekonomickom rade produktov Toyota Optifit kontaktujte servisné oddelenie Toyota AUTOGRAND.


Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK