Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 
Koncepty vozidiel Toyota

Koncepčné automobily predstavujú premenu snov, emócií a inšpirácie do skutočnosti. Pre firmu Toyota sú jedinečnou šancou predviesť, ako firemní návrhári a inžinieri neustále rozširujú svoje predstavy a tvorivé vlastnosti smerom k inovácii dizajnu a k technickému pokroku. Koncepčné automobily umožňujú firme Toyota ukázať, čo je v pláne do budúcnosti.

Návrhárske centrá Toyoty v Kalifornii, Japonsku a južnom Francúzsku bežne predkladajú návrhy dizajnu nových koncepčných automobilov. Do vedenia firmy v Tokyu posielajú hlinené modely a víťaz je poverený vývojom vozidla pre výrobu.


Toyota investuje do tvorby koncepčných automobilov mnoho prostriedkov, aby dôkladne preverila všetky nové myšlienky ešte skôr, než prídu do výroby. Týmto spôsobom Toyota môže prezentovať svoje vývojové myšlienky interne a niekedy aj na verejnosti. Reakcie na takéto modely v plnej miere často určujú, aké konštrukčné návrhy sa v budúcnosti stanú súčasťou vozidla.


Automobily, ktoré postúpia až na túto úroveň, sú nielen krásne, ale pôsobia na zákazníkov a prinášajú množstvo užitočných vlastností. Návrh áut vo firme Toyota predstavuje citlivú vyváženosť medzi účelnosťou a túžbami zákazníkov.


Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK