Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 
Toyota Proace 2016

Toyota PROACE

 

Nová úžitková Toyota PROACE - Váš správny partner v podnikaní


PROACE ponúka riešenia, ktorým môžete zveriť každú úlohu. 11 rôznych kombinácií karosérií a dĺžok, možnosť voliť rôzne usporiadanie dverí. To všetko znamená, že PROACE sa môže stať presne takým úžitkovým vozidlom, ktoré práve potrebujete. Nová Toyota PROACE možňuje prepravu nákladu s hmotnosťou až 1 400 kg a ťahanie prívesu až do hmotnosti 2,5 tony.

PROACE je dostupná v troch dĺžkach - City (krátka), Medium (stredná) a Long (dlhá).

K dispozícii sú 3 vznetové motory kombinované s päťstupňovou alebo šesťstupňovou manuálnou prevodovkou. Všetky motory sú konštruované tak, aby mali minimálne emisie CO2 a enormne nízku spotrebu paliva pri vynikajúcej dynamickej výkonnosti.


Pocit bezpečia


Spoľahlivá a bezpečná. Taká je nová Toyota PROACE. Legendárna spoľahlivosť vozidiel Toyota doplnená o 5* v hodnotení Euro NCAP a systém Toyota Safety Sense. To všetko je zárukou, že vždy dorazíte do ciela vašej cesty, nech už ste kdekoľvek.


Servis Toyota


Ako dôveryhodný partner, servis Toyoty ponúka všetkým užívateľom Toyoty PROACE kvalitu a odborné znalosti, ktoré sa od neho očakávajú. Naši technici sú preškolení, používajú výhradne originálne diely a poskytujú služby na veľmi vysokej úrovni. Toyota ponúka bezkonkurenčnú protihodnotu za investované peniaze a pohodlie komplexných servisných služieb.


Mobilná kancelária


PROACE disponuje nielen imponujúcim úložným priestorom, ale taktiež pohodlím zaručeným takými riešeniami, ako sú Smart Cargo alebo Mobile Office. PROACE je jednoducho riešenie pre každú situáciu. Multimediálna sústava Toyota PRO-Touch je vybavená 7" dotykovým displejom s celým radom funkcií: Bluetooth® hands free, podpora ovládania iPod a MP3 prehrávača, ako aj konektivita USB/ Bluetooth®.

 

Toyota PROACE - čítajte viac

 

Toyota PROACE Verso - čítajte viac

 

Zvažujem kúpu Toyoty
Záujem o model:

Mám záujem o:

Plánujete kúpu vozidla Toyota?
znakov do konca.
Chcete dostávať náš newsletter?
Spracovanie osobných údajov:
antiSpam [nový kód]
Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK