Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 
Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser 150

Nové prevedenie tohto reprezentatívneho modelu s pohonom 4x4 ponúka najmodernejšie technológie pre vašu ochranu a bezpečnú jazdu v teréne, ale tiež vás ohromí prémiovou kvalitou spracovania a luxusným prevedením interiéru. Toyota Land Cruiser sa vďaka svojmu odvážnemu charakteru a nekompromisnému štýlu stáva dokonalým spoločníkom do mestskej premávky a aj na terénne výpravy do neznáma.

 

Kineticko-dynamický systém zavesenia (KDSS)


Elektronicky riadená sústava zavesenia ponúka maximálne záberové schopnosti v teréne. KDSS pri jazde mimo spevnené cesty odpája stabilizátor a rozširuje celkový rozsah opruženia kolies. Kolesá Land Cruiseru tak silnejšie priľnú k podkladu a zaistia dokonalé záberové schopnosti vozidla aj v tom najnáročnejšom teréne.

 

Volič typu terénu MTS – výber typu povrchu


Po zošliapnutí plynového pedálu sa automaticky reguluje výkon vozidla, intenzita brzdenia a systém riadenia trakcie v závislosti od terénnych podmienok v záujme čo najlepších záberových schopností a kontroly. Je možné vyberať zo šiestich režimov pre rôzne terény.

 

Stúpanie do svahu


Jazda v teréne si často žiada stúpanie do prudkých svahov. Land Cruiser také situácie zvláda bez zaváhania a jednoducho zdolá i kopce so sklonom až 42 stupňov.

 

Monitor typu terénu so 4 kamerami


Systém pomocou štyroch kamier sleduje okolie vozidla s cieľom zamedziť prípadnému nebezpečenstvu. Na displeji v interiéri Land Cruiseru je zachytené panoramatické zobrazenie 360° z pohľadu štyroch vonkajších kamier. Pohľad na okolie vozidla sa zobrazí ihneď po stlačení tlačidla na volante.

Nový Land Cruiser. Bez zaváhania. Bez kompromisov. Bez limitov.

 

Toyota Land Cruiser - čítajte viac

 

Zvažujem kúpu Toyoty
Záujem o model:

Mám záujem o:

Plánujete kúpu vozidla Toyota?
znakov do konca.
Chcete dostávať náš newsletter?
Spracovanie osobných údajov:
antiSpam [nový kód]
Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK