Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 

Toyota Land Cruiser 150 - teraz už od 39.800 €*

 

Zvýhodnená ponuka kombinácie paketov pre výbavu Active - zvýhodnenie až 4.000 €.


Nový Land Cruiser je elegantný, dynamický a zároveň mohutný. Impozantnú masku vozidla dotvárajú LED predné svetlomety s integrovanými svetlami denného svietenia a predné hmlové svetlá.

Vyberte sa kamkoľvek
Stály pohon 4WD a Systém pre výbery typu povrchu vám pomôžu zdolať akýkoľvek terén. Vďaka mohutnosti a inováciám si jazdu v teréne s novou Toyotou Land Cruiser maximálne užijete.

Neprekonateľná ochrana Vďaka špičkovým bezpečnostným prvkom v novej Toyote Land Cruiser môžete pokojne vyraziť na akúkoľvek cestu.

Nezastaviteľný
Land Cruiser je celosvetovou legendou vďaka viac ako šesťdesiatim rokom nepopierateľnej kvality, spoľahlivosti a výdrže. Vysoká úroveň zákazníckej spoľahlivosti je pre nás dôkazom, že sme sa vydali správnou cestou pri vývoji modelov s pohonom 4WD. Land Cruiser je skutočná ikona, ktorá predstavuje špičkovú technológiu, bezpečnosť a komfort bez kompromisov.


Toyota Land Cruiser 

Nový Land Cruiser, vybudovaný na 60-ročných základoch neprekonateľných skúseností z celého sveta, zdoláva najextrémnejšie výzvy na svete s atletickou manévrovateľnosťou a skalopevnou stabilitou.

S Toyotou Land Cruiser vyrazte k horizontu s vynikajúcim výkonom motora a úplným ovládaním za dobrodružstvami, ktoré na vás čakajú. Prekonajte najzradnejšie podmienky chránení bezpečnostnou technológiou svetovej triedy. Ponorte sa do rafinovaného štýlu a špeciálnych prvkov určených pre vaše pohodlie.

Nový Land Cruiser. Bez zaváhania. Bez kompromisov. Bez limitov.

 

* cena je vrátane DPH

Zvažujem kúpu Toyoty
Záujem o model:

















Mám záujem o:

Plánujete kúpu vozidla Toyota?




znakov do konca.
Chcete dostávať náš newsletter?
antiSpam [nový kód]
Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2018 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK