Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 
Toyota Hilux 2016

Toyota Hilux

Legendárny pick-up od svojho uvedenia na trh v roku 1968 zanechal stopu všade, kde sa len objavil. Nová Toyota Hilux predstavuje vrchol medzi pick-upmi, čo dokazuje svojou robustnosťou vyplývajúcou z prepracovanej konštrukcie rámu podvozku, v kombinácii s novým markantným dizajnom, veľmi kvalitným interiérom a schopnosťou utiahnuť ešte ťažší príves. Bez obáv ju vystavte nástrahám náročného terénu alebo stresu každodenného života - novej Toyote Hilux ničím nenaženiete strach.

 

Mimoriadne atraktívny dizajn


Charakteristický dizajn Toyota v tej najtrúfalejšej podobe, s mnohými priamočiarymi tvarmi a ostrými rohmi, ktoré ešte zdôrazňujú premyslenú robustnosť. O kultivovanom výkone vypovedá všetko od masky chladiča s priestorovým rastrom, cez rozšírené podbehy kolies, až po dynamické bočné krivky tohto vozidla.

 

Ešte vyššie praktické schopnosti pick-upu


Tvrdá práca a mimoriadne aktívny život po práci – pre to je Hilux ako stvorený. Vďaka zvýšeniu maximálnej hmotnosti prívesu až na 3,2 tony a väčšej ložnej ploche teraz zvládnete ešte viac práce a naložíte viac výbavy pre svoju dobrodružnú výpravu. Teraz s rozmermi 1569 x 1645 mm (v najširšom mieste).

 

Komfortná zóna


Štýlová a temperamentná silueta nového Hiluxu skrýva komfortný interiér s kvalitnými materiálmi, pohodlné sedadlá a palubnú dosku s veľkým displejom.

 

Kvalita, trvanlivosť a spoľahlivosť


Prepracovaná konštrukcia rámu podvozku Toyoty Hilux zaručuje robustnosť, zatiaľ čo odolnejšie a širšie ochranné prvky spodnej časti vozidla účinnejšie zabraňujú poškodeniu dôležitých komponentov. Nový rám taktiež prispieva k lepším reakciám v teréne a cestovnému pohodliu, čomu vyhovuje aj nový systém odpruženia a sprevodovania.   

 

Toyota Hilux - čítajte viac

 

Zvažujem kúpu Toyoty
Záujem o model:

Mám záujem o:

Plánujete kúpu vozidla Toyota?
znakov do konca.
Chcete dostávať náš newsletter?
Spracovanie osobných údajov:
antiSpam [nový kód]
Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK