Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 
Toyota GT86 - AUTOGRAND

Toyota GT86 - srdcová záležitosť

 

Toyota GT86 je vozidlo úplne orientované na vodiča je stvárnením čistej, nefalšovanej radosti z jazdy – vďaka presnej a okamžitej odozve aj na to najjemnejšie stlačenie plynového pedála alebo otočenie volantu. Je určené všetkým tým, pre ktorých je jazda vášňou, nie nutnosťou.

Má nízku a veľmi aerodynamickú karosériu, usporiadanie pohonnej jednotky sa spája s nízkou hmotnosťou, nízkou zotrvačnosťou a nízko položeným ťažiskom pre čo najlepší pomer výkonu a hmotnosti. Vďaka týmto vlastnostiam má Toyota GT86 živý a dostupný výkon, vysoko podmanivé a pohotovo využiteľné dynamické schopnosti s minimálnym zásahmi elektronických systémov do riadenia a prináša maximálne potešenie z jazdy.

Technické špecifikácie


Nová Toyota GT86 s dĺžkou 4 240 mm, šírkou 1 775 mm, výškou iba 1 285 mm a s rázvorom 2 570 mm je najkompaktnejším štvormiestnym športovým vozidlom na svete. Vďaka komplexným opatreniam zameraným na znižovanie hmotnosti sa nám podarilo vytvoriť vozidlo s hmotnosťou iba 1 180 kg.

Zážihový motor vozidla GT86 s objemom 2,0 litra vyvinie výkon 200 koní pri 7 000 ot./min. a maximálny krútiaci moment 205 Nm pri 6 600 ot./min., čím modelu GT 86 dodáva svižnosť a ďalšie lákavé jazdné vlastnosti, ako aj maximálnu rýchlosť viac ako 220 km/h. Na druhej strane dosahuje nové športové vozidlo Toyota odhadovanú priemernú spotrebu 6,9 l/100 km* a produkuje nízke emisie CO2 približne na úrovni 160 g/km*.

Toyota GT86 disponuje inšpiratívnym dizajnom vďaka spojeniu kultového štýlu a funkčnej krásy.

 

Toyota GT86 - čítajte viac

 

Zvažujem kúpu Toyoty
Záujem o model:

Mám záujem o:

Plánujete kúpu vozidla Toyota?
znakov do konca.
Chcete dostávať náš newsletter?
Spracovanie osobných údajov:
antiSpam [nový kód]
Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK