Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 
Toyota Corolla

 

Toyota Corolla 2019 Sedan - čítajte tu -->

 

 

Toyota Corolla 2019 Hatchback - čítajte tu -->

 

 

Toyota Corolla 2019 Touring Sports - čítajte tu -->

 

 

Toyota Corolla - inšpirujúci sedan

Nová Toyota Corolla znamená ešte viac elegancie a luxusu. Je to prestížne vozidlo, ktoré perfektne vyzerá v každom prostredí. Priestranný a funkčný interiér poskytuje výnimočné pohodlie zároveň pre vodiča, ako aj pre spolucestujúcich. Pokročilé bezpečnostné systémy, spoľahlivé a zároveň šetrné motory – to je iba časť prvkov, ktorými vás Corolla upúta.


Očarujúca v každom detaile


Nová Corolla očaruje prestížnou siluetou, ktorú ideálne zdôrazňuje chrómovaná predná mriežka a predné LED svetlomety. Interiér v sebe spojuje inteligentné riešenia a neobvyklé pohodlie, vďaka čomu bude každá jazda jedinečným zážitkom.


Inteligentná technológia


Sadnite si za volant Corolly a vyskúšajte ľahko použiteľné rozhranie, otestujte si možnosti multimediálneho systému Toyota Touch 2 a tešte sa z nového 7" displeja. Vďaka inovatívnemu balíčku Toyota Safety Sense sa budete v Toyote cítiť bezpečne.

 

Výrazný dizajn, krásny interiér


Nová Toyota Corolla vyzerá dokonale z každej strany. Odvážne línie pridávajú dynamiku a široká predná mriežka, ktorá plynule prechádza do LED svetlometov, opticky rozširuje vozidlo. Dokonca aj tie najmenšie detaily boli upravené tak, aby doplňovali obraz novej Toyoty Corolly. V interiéri nájdete materiály najvyššej kvality, ergonomické sedadlá a dokonale využitý priestor, kvôli ktorým budete na konci cesty ľutovať, že jazda netrvala aspoň trošku dlhšie.

 

Toyota Corolla - čítajte viac

 

Zvažujem kúpu Toyoty
Záujem o model:

Mám záujem o:

Plánujete kúpu vozidla Toyota?
znakov do konca.
Chcete dostávať náš newsletter?
Spracovanie osobných údajov:
antiSpam [nový kód]
Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK