Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 
Toyota C-HR

Nová Toyota C-HR - Compact Hybrid Revolution

 

Zoznámte sa s výnimočným vozidlom, ktoré borí všetky doterajšie normy. Toyota C-HR zaujme rafinovaným stvárnením karosérie a smelými štylistickými prvkami.

 

Objednajte sa na testovaciu jazdu  >

 

Dizajn

Toyota C-HR bola vytvorená tak, aby vyčnievala z davu - nielen v rámci segmentu crossoverov, ale aj z pohľadu modelového radu tejto značky. Samotné označenie CH-R odráža odhodlanie Akia Toyody, prezidenta spoločnosti Toyota Motor Corporation, poskytnúť návrhárom a konštruktérom vyššiu mieru slobody. Výsledkom ich kreativity je pútavý dizajn a celkom mimoriadne jazdné vlastnosti.

 

Exteriér

Jedinečná karoséria Toyoty C-HR sa radí medzi najväčšie medzi crossovermi. Vďaka extrémne dlhému rázvoru 2640 mm je tento model porovnateľný s vozidlami zo segmentu SUV. Nízke ťažisko, nová podvozková platforma TNGA a hybridný pohon majú za cieľ dokonalé jazdné pohodlie.

 

Interiér

Pri návrhu Toyoty C‑HR bol kladený dôraz na každý detail. Vodič je obklopený jedinečnými tvarmi interiéru, v ktorom sa mu dostáva pocit pohodlia a dostupnosti bez toho, aby bol zaplavený nadmerným množstvom prvkov. Zladením všetkých povrchov vznikol harmonický celok. Motív v tvare diamantu sa nápadne opakuje u čalúnenia stropu, kabíny, líšt a výplní dverí až po mimoriadne pohodlné sedadlá. Celok vyznieva konzistentne a zároveň je zdôraznená skutočnosť, že špecialitou Toyoty C‑HR je vyvolávať emócie.

 

Technológie

Toyota C-HR je vybavená tými najmodernejšími technológiami, aby uľahčila Váš pohyb mestskou džungľou, kde sa bezpochyby budete cítiť o niečo bezpečnejšie.

- Inteligentný parkovací asistent
- Predkolízny bezpečnostný systém
- Upozornenie na opustenie jazdného pruhu 
- Systém pre monitorovanie mŕtvych uhlov 
- Systém rozpoznávania dopravných značiek 
- Automatické prepínanie diaľkových svetiel 
- Adaptívny tempomat
- Systém pre monitorovanie prevádzky za vozidlom
 

 

Hybridný pohon

Dokonalý hybridný pohon štvrtej generácie umožňuje Toyote C-HR hospodárnu prevádzku, bezkonkurenčné jazdné schopnosti a hospodárnosť, najmä pri pohybe v meste. Akumulátory dokážu rekuperovať väčšie množstvo energie, čo je zárukou dlhšej, hladšej a tichšej jazdy v čisto elektrickom režime. Intuitívne, dynamické a tiché zrýchlenie je vždy k dispozícii vo chvíľach, kedy ho najviac potrebujete. Elektronicky riadená bezstupňová prevodovka (e-CVT) spoločne akusticky pohltivými materiálmi pomáha zredukovať hluk v kabíne na minimálnu úroveň. 

 

Dokonalý zvuk

Audio sústava v Toyote C‑HR bola navrhnutá v spolupráci s odborníkmi firmy JBL. Jej jemným doladením a sa podarilo dosiahnuť, aby zvuky odrážané od najrôznejších povrchov vo vnútri automobilu spoločne vytvorili dokonalý akustický priestor. Audio sústava zahŕňa osemkanálový stereo zosilňovač s výkonom 576 W a 9 reproduktorov, vrátane dvoch nedávno patentovaných lievikových vysokotónových meničov.

 

Stupne výbavy

Toyota H-CR je k dispozícii vo výbave Live, Active, Dynamic a Executive. Podrobnosti o výbave nájdete v cenníku.

 

Toyota C-HR - čítajte viac

 

Zvažujem kúpu Toyoty
Záujem o model:

Mám záujem o:

Plánujete kúpu vozidla Toyota?
znakov do konca.
Chcete dostávať náš newsletter?
Spracovanie osobných údajov:
antiSpam [nový kód]
Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK