Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 

 

Toyota Aygo 2018 - čítajte tu -->

 

Toyota Aygo

 

Prináša výrazný štýl

Vystúp z davu so sviežim a odvážnym štýlom novej Toyoty AYGO. Zostav si AYGO presne podľa svojich predstáv vďaka širokým možnostiam úprav, ktoré ponúka výbava AYGO x-play. Toyota AYGO je ideálny prostriedok na presuny po meste - ponúka dostatok miesta na pohodlný prevoz štyroch cestujúcich pri zachovaní kompaktných vonkajších rozmerov pre čo najväčšiu obratnosť.

Obratné a priestranné vozidlo


AYGO zaujme kompaktnými vonkajšími rozmermi, ale vďaka jeho dômyselnému usporiadaniu je vnútri až prekvapivo priestranné a dokáže ponúknuť dostatok miesta pre štyroch pasažierov a ich batožinu. Vďaka polomeru otáčania len 4,8 metra preň nie je žiadna vozovka príliš úzka a žiadna zákruta príliš ostrá.

Dizajn s možnosťou úprav


Uprav si svoje nové Aygo prostredníctvom štýlových exteriérových paketov. Vyberať si môžeš z rôznych verzií: x, x+comfort, x-play, x-play+touch a špeciálnych variánt edície Selection: x-travagant, x-clusive, x-pressive a x-treme. Upraviť si AYGO na mieru nie je nič ťažké!

 

Multimediálny systém s parkovacou kamerou


Manévruj bezpečnejšie vďaka zadnej parkovacej kamere. Prehľadná farebná obrazovka navigácie ti umožní spozorovať ukryté nebezpečenstvo a s ľahkosťou zaparkovať.

 

Toyota Aygo - čítajte viac

 

 

Zvažujem kúpu Toyoty
Záujem o model:

Mám záujem o:

Plánujete kúpu vozidla Toyota?
znakov do konca.
Chcete dostávať náš newsletter?
Spracovanie osobných údajov:
antiSpam [nový kód]
Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK