Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 

Toyota Avensis


Pokrokové technológie


Nový Avensis je vybavený intuitívnymi technológiami. Všetky boli navrhnuté tak, aby cestovanie bolo vždy ľahké, príjemné a čo najbezpečnejšie.

 

Príjemný a priestranný interiér


Služobná cesta alebo výlet s rodinou – nový Avensis pohodlne zvládne všetky vaše požiadavky. Múdro navrhnutý interiér ponúkne mimoriadne priestranné prostredie s množstvom miesta pre nohy i v oblasti hlavy. Skvele vymodelovaná kabína navyše pôsobí nesmierne prívetivo vďaka kvalitným materiálom a starostlivému spracovaniu. 

 

Sebaistý vzhľad


Nech vás čaká čokoľvek, nový Avensis je vždy pripravený so svojim prísne dynamickým stvárnením a nekompromisnou sebaistotou. Dizajnový štýl novej Toyoty Avensis je zhmotnením agility – od nápadných LED svetlometov až po prevedenie zadných svetiel s atraktívnymi LED svetlovodmi v tvare "V". 

 

Vaše správne rozhodnutie je Toyota Avensis


V skutočnosti len ťažko nájdete jasnejšiu voľbu, najmä ak zvážite nový štandardne dodávaný systém Toyota Safety Sense, širokú škálu hospodárnych motorov, kultivovaný interiér, ponuku výbavy na vrchole triedy alebo nový dynamický vonkajšok. To najlepšie je už v štandarde... Toyota Avensis pre ešte vyšší komfort na Vašich cestách.Toyota Avensis - čítajte viac

 

Zvažujem kúpu Toyoty
Záujem o model:

Mám záujem o:

Plánujete kúpu vozidla Toyota?
znakov do konca.
Chcete dostávať náš newsletter?
Spracovanie osobných údajov:
antiSpam [nový kód]
Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK