Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 
Toyota Certifikované

„Kvalitné jazdené vozidlá garantované Toyotou"

 

Program výmeny vozidla

 

Veľmi nás teší Váš záujem o jazdené vozidlá značky Toyota. Radi by sme Vám predstavili nový program pre jazdené vozidlá „Toyota Certifikované", ktorý patrí k najlepším na trhu a ponúka úroveň služieb porovnateľnú so službami, ktoré boli doposiaľ dostupné len pre nové vozidlá.

Medzi základné charakteristiky programu patria:
Záruka 24 mesiacov bez obmedzenia km

Všetky vozidlá zaradené do programu boli starostlivo vybrané a spĺňajú prísne kvalitatívne kritériá určené výrobcom. Hlavným kritériom je maximálny vek vozidla 7 rokov a limit najazdených kilometrov nesmie prekročiť 160 000 km. V rámci programu dostanete k Vášmu jazdenému vozidlu mimoriadnu záruku Toyota v trvaní 24 mesiacov od dátumu zakúpenia vozidla, ktorá nie je obmedzená počtom najazdených kilometrov. U vozidiel ktoré sú stále v továrenskej záruke, začína predĺžená záruka dňom, ktorý nasleduje po dni ukončení továrenskej záruky. Rozsah krytia touto zárukou je komplexný a je vo svojom rozsahu podobný záruke na nové vozidlá. Bližšie informácie Vám poskytne najbližší partner „Toyota Certifikované".

Asistenčná služba

Vďaka asistenčnej službe môžete cestovať absolútne bez obáv. Táto trvalá výhoda ponúka zabezpečenie na cestách na Slovensku ale aj v Európe. Ani keď budete ďaleko od domova, nenecháme Vás bez pomoci: Zaistíme odťahovú službu, náhradné diely, prenajmeme náhradné vozidlo a ešte omnoho viac. Túto službu zabezpečuje Europ Assistance.
Komplexná predpredajná kontrola

Všetky vozidlá, zaradené do programu „Toyota Certifikované" musia spĺňať prísne kritériá tohto programu a prechádzajú rozsiahlou predpredajnou kontrolou podľa štandardov Toyota. Vďaka tomu máte absolútnu istotu, že kupujete vozidlo vo výbornom technickom stave, ktoré Vám zaručí bezproblémovú prevádzku.

Program výmeny vozidla

V prípade že nebudete s vozidlom spokojný, môžete ho pri splnení podmienok vrátiť do 14 dní a vybrať si iné.

Pre detailné podmienky kontaktujte pracovníkov spoločnosti AUTOGRAND Vášho partnera „Toyota Certifikované".


Toyota Certifikované

- istota nákupu od autorizovaného partnera Toyota AUTOGRAND
- odborná prehliadka v autorizovanom servise Toyota
- zaujímave podmienky financovania a poistenia Jazdených automobilov

Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK