Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 


Kľúčové výhody

Individuálny prístup

 •   Ponúkneme Vám cenové zvýhodnenie na nákup vozidiel do firmy s ohľadom na oblasť Vášho podnikania, plánovaný odber vozidiel v priebehu časového obdobia, či veľkosť Vášho vozového parku.
 •   Pomôžeme Vám pri výbere vozidiel, ktoré budú zodpovedať potrebám Vašej spoločnosti s dôrazom na prevádzkové náklady a spokojnosť Vašich zamestnancov.
 •   Navrhneme Vám najefektívnejší spôsob financovania, ktorý bude rešpektovať Vaše možnosti a firemnú stratégiu Vašej spoločnosti.
 •   Radi Vás navštívime priamo u Vás vo firme, takže Vy a Vaši kolegovia ušetríte drahocenný čas. Zároveň získate všetky potrebné informácie, ktoré Vám pomôžu správne sa rozhodnúť.
 •   Pre komunikáciou s Vašou firmou bude v našom tíme vyčlenená zodpovedná osoba, ktorá Vám zabezpečí starostlivosť počas celého obdobia vlastníctva vozidiel vrátane jeho predaja po vyradení z vozového parku.
 •   Zapožičiame Vám predvádzacie vozidlo na 2, prípadne aj viac dní. Získate tak spoločne s Vašimi kolegami možnosť vyskúšať si ho vo svojich podmienkach a overiť si, či spĺňa Vaše predstavy.

Záruka mobility

 •    Vďaka asistenčnej službe Toyota Eurocare sa môžete na naše servisné služby spoľahnúť 24 hodín denne a 365 dní v roku v 30 krajinách Európy. Toyota Eurocare je neoddeliteľnou súčasťou programu zabezpečujúceho spokojnosť zákazníka.
 •    Toyota Expres servis - Dohodnite si s nami dátum a čas návštevy servisu, ktorý Vám najviac vyhovuje a maximálne za šesťdesiat minút s vozidlom odídete. Zatiaľ si môžete v čakacej zóne s internetom vychutnať kávu, prečítať noviny, či otestovať niektoré z predvádzacích vozidiel.
 •    Sme pripravení vypracovať Vám Ponuku servisných služieb tak, aby vyhovovala potrebám Vašej spoločnosti a zabezpečila mobilitu Vašich zamestnancov. Dokážeme zabezpečiť napríklad náhradné vozidlo, či alternatívne riešenie odvozu zo servisu.

Celkové prevádzkové náklady
 •    Pre každý model je vytvorený Cenník pravidelných prehliadok, kde je prehľadne uvedená cena a obsah každej prehliadky. Získate tak prehľad o plánovaných servisných nákladoch dopredu a zároveň sa môžete presvedčiť o nízkych servisných nákladoch vozidiel Toyota.
 •    Vďaka technológii Toyota Optimal Drive neustále vylepšujeme hospodárnosť formou optimalizácie každej stránky motora a prevodovky. Výsledkom je znižovanie spotreby paliva a emisií bez kompromisov. Naše ekologické riešenia Vám umožnia usporiť náklady a vyjadriť tak jasný postoj k ochrane životného prostredia.
 •    Podľa mnohých nezávislých prieskumov patria vozidlá značky Toyota k najspoľahlivejším na trhu a vďaka tomu strávia väčšinu času na cestách a nie v servisoch. To má v skutočnosti za následok nižšie náklady na údržbu počas celej životnosti vozidla, čo prispieva aj k vysokým zostatkovým hodnotám vozidiel Toyota.
Pre viac informácií o ďalších výhodách spolupráce s Toyotou ako partnerom pri budovaní Vášho vozového parku kontaktujte Toyota Business Centrum AUTOGRAND.
Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK