Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 


Celkové prevádzkové náklady - TCO

Fleetoví manažéri označujú celkové prevádzkové náklady za jedno z najdôležitejších kritérií pri nákupe vozidiel.

Najväčšou časťou celkových prevádzkových nákladov je amortizácia, ktorá predstavuje takmer 50 % z celkových prevádzkových nákladov. Silné zameranie spoločnosti Toyota na kvalitu, životnosť a spoľahlivosť v porovnaní s našimi najväčšími konkurentmi výrazne prispieva ku zvýšenej zostatkovej hodnote.

Podľa nezávislého indexu Schwacke Automobile Index, vozidlá vozového parku Toyota sú so svojou zostatkovou hodnotou na čele rebríčka. Preto dokáže spoločnosť Toyota ponúknuť konkurencieschopné celkové prevádzkové náklady.

Spoločnosť Toyota je taktiež preslávená výrobou jedných z najspoľahlivejších vozidiel na svete. To jednoducho znamená, že vozidlo strávi menej neplánovaného času v servise a viac času na ceste, čo má v skutočnosti za následok nižšie náklady na údržbu počas celej životnosti vozidla.

Spoločnosť Toyota berie do úvahy celkové prevádzkové náklady už vo fázach návrhu vozidla, plánovaní a jeho vývoji. Celkové prevádzkové náklady sú základným stavebným kameňom stratégie ponuky vozidiel do vozového parku.


Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK