Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 


Toyota Business Program
Toyota pre firemných zákazníkov

Toyota Business Program predstavuje mimoriadne efektívne a komplexné riešenie pre Váš vozový park. Tento program Vám prináša výhodné obchodné podmienky, plnohodnotné a flexibilné servisné služby a k tomu záruku stopercentnej kvality značky Toyota.


Nezáleží pritom, aký veľký máte vozový park alebo koľko vozidiel nakupujete. Navrhneme vám optimálne riešenie, ktoré rešpektuje stratégiu firemného rozvoja. Poradíme vám, ako si zabezpečíte vysokú rentabilitu vložených prostriedkov do nákupu vozidiel a ako dosiahnuť nízke prevádzkové náklady pri ich používaní. Poskytnuté obchodné podmienky nie sú viazané okamžitým odberom celého množstva vozidiel. Máme záujem, aby naša spolupráca mala pevné pravidlá a prinášala istotu. Tvoríme jeden tím a za našimi službami stoja ľudia, ktorým záleží na Vašej spokojnosti

Celkové prevádzkové náklady sú hlavným faktorom, ktorý ovplyvňuje správu vášho vozového parku. V Toyote si môžete byť istí vynikajúcou návratnosťou investícií. Naše automobily sú známe svojou výnimočnou kvalitou a spoľahlivosťou. To výrazne prispieva nielen k skutočnosti, že vozidlá značky Toyota majú dnes na trhu jednu z najvyšších zostatkových hodnôt, ale aj k výhodnému financovaniu a priaznivým cenám poistenia. Na znížení prevádzkových nákladov sa nemalou mierov podieľajú naše efektívne pohonné jednotky a štandardná trojročná záruka. Ak si vyberiete Toyotu, dáte tým najavo, že chcete optimalizovať náklady na vozový park a zároveň spraviť radosť svojim vodičom.

 

 

Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK