Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 

AUTOGRAND Bratislava - náš autosalón Toyota


Naši zákazníci môžu dianie v servise a opravu svojho vozidla sledovať prostredníctvom online kamier na veľkoplošnej obrazovke priamo z pohodlia autosalónu.

Súčasťou našich skvelých služieb je aj požičovňa vozidiel, výkup a predaj jazdených vozidiel, najkvalitnejšie servisné a umývacie centrum, Toyota Café a mnoho ďalšieho. Navštívte nás čo najskôr a posúďte sami.


Priestor pre najvyššiu kvalitu predajných a servisných služieb Toyota
Nové predajné a servisné priestory spoločnosti AUTOGRAND,a.s. prinášajú najväčšie výhody predovšetkým zákazníkom značky Toyota v Bratislavskom regióne.


Predajné oddelenie
Na showroome o rozlohe viac ako 800 m2 je v súčasnosti možné vystaviť a prezentovať zákazníkom až 12 nových automobilov.
O uspokojenie potrieb zákazníkov sa postará päť predajných poradcov s moderne vybavenými pracoviskami.
Tím vyškolených predajcov Toyota poradí pri výbere vhodného vozidla a príslušenstva. Samozrejmosťou je ponuka financovania, poistenia a pomoc pri vybavení formalít s prihlásením, alebo odhlásením vozidla na Dopravnom inšpektoráte.

Komplexné sú aj služby predaja a výkupu jazdených vozidiel.

O veľkých firemných zákazníkov sa postará vyškolený predajca Toyota Business Centra.

Sledujte opravu Vášho vozidla on-line na veľkoplošnej obrazovke

Súčasťou showroomu je aj zóna pre čakajúcich zákazníkov Toyota Café s možnosťou občerstvenia, wifi pripojenie, veľkoplošné TV, na ktorých zákazník môže sledovať on-line dianie v servise a opravu svojho vozidla.Za pozornosť stojí aj servisná časť budovy, v ktorej sa nachádza aktívny príjem do servisu a 12 samostatných pracovísk pre mechanikov rôznych špecializácií. Samozrejmosťou sú dodávky náhradných dielov do 24 hodín a zmluvná spolupráca s najväčšími poisťovňami, ktorá je základom pre úspešnú likvidáciu poistných udalostí.

Rýchlosť a kvalita opravy poistnej udalosti, alebo poškodenia vozidla: AUTOGRAND ako jediný autorizovaný servis Toyota v Bratislave vlastní vlastnú klampiarsku a lakovnícku dielňu. Pri oprave vozidla v spoločnosti AUTOGRAND a.s. nie je potrebné vozidlo nikam prevážať!

Toto všetko dáva predpoklady na to, aby boli zákazníkovi poskytnuté na jednom mieste všetky služby, ktoré požaduje a ktoré mu dokáže poskytnúť iba autorizovaný servis Toyota.

Navštívte nás čo najskôr a posúďte sami. Dohodnite si vašu návštevu ešte dnes.

Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2019 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK