Toyota Logo AUTOGRAND.sk Logo

 

Toyota AUTOGRAND - autorizovaný predaj a servis značky Toyota a Mazda

Spoločnosť AUTOGRAND, a.s. vznikla v roku 1994. Od počiatku sa zaoberá predajom motorových vozidiel. Počínajúc rokom 1996 sa stala autorizovaným predajcom automobilov značky Toyota. V roku 2013 pribudla do jej portfólia aj značka Mazda.

Okrem predaja automobilov značky Toyota zabezpečuje spoločnosť predpredajný, záručný a pozáručný servis vozidiel Toyota.

Náš servis je vybavený najmodernejšou diagnostickou technikou a špeciálnym testerom TOYOTA. V roku 2010 spoločnosť AUTOGRAND získala ocenenie a najvyššie hodnotenie kvality poskytovaných servisných služieb - ZLATÚ ÚROVEŇ poskytovania servisných služieb. V roku 2013 bol náš servis vyhodnotený ako Autoservis roka 2013 čitateľmi prestížneho Auto magazínu.  

Predajcovia našej spoločnosti získali dva roky za sebou, v r. 2007 a 2008, titul Najlepší predajca automobilov Toyota na medzinárodnej súťaži.

V roku 2005 sme otvorili úplne nový showroom TOYOTA, už o päť rokov sme však tento showroom prenechali inej značke a odsťahovali sme sa o pár desiatok metrov vedľa, do nového najväčšieho autosalónu Toyota na Slovensku.

Všetci zamestnanci spoločnosti AUTOGRAND, a.s. sa zúčastňujú pravidelných odborných školení organizovaných importérom značky TOYOTA v Čechách a na Slovensku, čím si zvyšujú svoju špecializáciu ako aj osobnostný rast. Naším cieľom je úplne spokojný zákazník.

Zatvoriť
Príjemca
Meno:
E-mail:
Odosielateľ
Meno:
E-mail:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Odoslať formulár  
Vyhľadať  
Copyright © 2007-2018 AUTOGRAND.sk
  Vyhľadávanie na AUTOGRAND.sk
Vyhľadať  
  Newsletter

Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

OK